Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

День захисника Вітчизни

Дата: 19 жовтня 2018 о 14:01
157 переглядів

На хвилі патриотизму та щоб показати важливість усіх причетних до захисту українських кордонів та державності у цілому, виникло свято День захисника України.
День захисника України недарма святкують 14 жовтня. Президент України Петро Порошенко раніше говорив про те, що Україні слід відмежуватися від радянських свят і відновити традицію вшанування українських вояків Покрову. Тому саме 14 жовтня став Днем захисника України.
В українській традиції Покрова тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів: згідно з літописами, князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері. Тому велика кількість православних церков, побудованих в княжі і козацькі часи, присвячувалися цьому святу. Церква Покрови Пресвятої Богородиці була головною на Запорізькій Січі, а 14 жовтня одним з найважливіших днів для козаків — тоді вони проводили свої ради, на яких вибирали нового гетьмана або кошового отамана. Тому і День захисника Вітчизни теперь святкують 14 жовтня і це важлива дата календаря на жовтень.
Свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни за нинішніх обставин потребує особливої уваги. Крім того, хочеться висловити вдячність, любов та повагу всім тим, хто захищає спокій українців. Саме тому наша школа підготувала і провела це прекрасне свято. Разом із нашими учнями АТОвцям вітання з Днем захисника висловлювала представник сільської ради Огороднік Катерина Василівна та представник Жмеринського військомату: головний спеціаліст мобілізованого відділення службовець Збройних Сил України Заставна Наталія Вікторівна. Здоров'я, щастя, добра Вам. І усім нам мирного неба над головою!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.